АФНУ
8
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
2
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 недели назад
Сертифікований ріелтор АФНУ.
Знаю секретні формули купівлі/продажу.
Зі своєї сторони забезепечу Вам швидкість, вигідність економію Вашого часу та БЕЗПЕКУ!

Продажа квартир (2)

  • ГРАНД
    94 000 $
    1 288 $/м²

    Озёрная ул., 14а

    2 комнаты
    73 / 36 / 18 м²
    этаж 6 из 10
    1 мес. назад
    Актуальна та перевірена квартира! У продажі простора 2к квартира у обжитій новобудові від забудовника Діта, ЖК Барбарис (район Виставка). Квартира не кутова, площа 73кв.м, комфортний 6/10 поверх. Сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів у гармонійно поєднаних кольорах. Максимально раціональне планування з окремою вмісткою гардеробною, простора кухня та кімнати правильної форми. Дві розкішні панорамні лоджії (з кухні та кімнати) з неймовірним краєвидом на місто. Навпроти вікон будинків немає! Передбачено посудомийну машину, більшість техніки та меблів залишаються. Заселена новобудова із закритою прибудинковою територією. Уся необхідна інфраструктура — у кроковій доступності....
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • ГРАНД
    47 000 $
    1 009 $/м²

    Степана Бандери ул., 30-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Выставка ЖК ул. Степана Бандеры, 32/1
    1 комната
    47 / 20 / 18 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Актуальна та перевірена квартира! єОселя та держ.програми - ТАК! Перевірений часом забудовник КомунБуд (Рауш)! Площа квартири 46.6кв.м, 9/10 поверх. Квартира не кутова та має раціональне планування. Розкішна панорама з кухні з виглядом на місто, кімната простора та правильної форми. Максимальна кількість робіт: стяжка підлоги (крім санвузла), чорнова штукатурка стін, двохконтурний котел та розведення системи опалення, повноцінні вхідні двері. р-н Виставка, все поруч та в кроковій доступності. Без оплати послуг агентству! Перегляд у зручний час за вказаним номером телефону!
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.